Kiev Gece hayatı


 

KİEV GECE HAYATI ve POPÜLER BARLARI HAKKINDA BİLGİLER

Ukrayna gelipte gece hayatını denememek olmaz. Kiev’in gece hayatına dair ufak tüyolar.

Kiev’de sizin için seçtiğimiz başlıca gece klüpleri;

D’lux :  

Avrupa sosyetesinin sıklıkla ziyaret ettiği mekan, şehrin en elit mekanlarından biridir. Kiev’deki son yıllarda açılan lüks mekanlardan en göze çarpanıdır.

Kiev gece hayatının en gözde mekanlarından biri de, Dinamo Lux olarak bilinen D’lux. Lounge Bar, gece kulübü, restoran ve yazlık terası bulunan mekan bugüne kadar birçok kez çeşitli yarışmalarda “Ukrayna’nın en iyi gece kulübü” seçildi. D’Lux de Kiev’de yabancıların çok fazla rağbet gösterdiği mekanlardan biri.

                                           

Sky Bar

Ukrayna sosyetesinin ünlü simalarını misafir eden, son zamanların en elit gece kulüblerinden biridir.

Kiev’deki en şık barlardan biri olan Sky Bar’ın panoromik kent manzarası da görenleri hayran bırakıyor. Işık ve ses sistemlerinin yanı sıra sevis kalitesiyle de tam not verilen Sky Bar’da, gece kulübünün dışında “Sky Restaurant” da hizmet veriyor. Şimdiye kadar Jennifer Lopez, Kate Moss ve daha birçok dünyaca ünlü şarkıcıyı ağırlayan mekan, iç dekoru ve atmosferi ile Kiev’de müdavimi olunabilecek yerlerden biri. Sky Bar, Decedance ve D’lux gibi Kiev’in en pahalı gece kulüpleri arasında.

 

Disco Radio Hall; 

Yazları, güneşin batımından doğuşuna varana, güneşin ilk ışıklarını görene dek; dans, eğlence, müzik, alkol ve gün doğumu…’nu izlemeye ne dersiniz?

Cevabınız “evet” ise; adres disco radio hall.

Nehrin üzerinde dans etmeye ne dersiniz? Dnyepr’in kıyısında bir geminin içinde kurulu Radio Hall, Kiev’de her zaman dolup taşan gece kulüplerinden. Yukarıda saydıklarımıza göre “ekonomik sınıf” diyebileceğimiz mekanın müdavimleri içinde üniversite gençliği önemli bir yere sahip. Doya doya eğlenmek isteyenlerin Radio Hall’u da denemelerini öneririz.

Shooters; 

Kiev gecelerinde önemli yer edinen, köklü gece külüplerinden biri olan Shooters, yabancıların en çok ercih ettikleri yerlerden biri. Shooters’a çarşamba günleri “kadınlar günü”.

En popüler mekanlardan biridir, Türk, Avrupa ve Japon mutfağıyla müşterilerine farklı tatları tatma imkanı vermektedir. Restourant, disko, teras kafe ve harem kalyan barıyle dört farklı atmosferi bir çatı altında toplamıştır.

 

Forsage Clup

Forsage dans clubu Ukrayna’nın dans haritası üzerinde merkez noktası haline gelmiş mekanlardan biridir. Dj ve kulüp ziyaretçileri tarafından Kiev’in en iyi klubü olarak oylanan Forsage, kuruluşunun ardından Ukrayna’nın “Eğlence Hayatı” kültürüne doğrudan etkide bulunmuş ve birçok Kiev gece hayatı müdavimlerinin gözde mekanı haline gelmiştir.

Birbirinden farklı üç çeşit dans pistinin bulunduğu kulüp içerisinde farklı müzik formatlarıyla ile her tarzdan hoşlanan ziyaretçileri memnun edebilecek şekilde eğlence sunmaktadır.

VIP dans salonu olarak adlandırılan kulübün alt kısmı her hafta 80’ler yılların disko müzikleri ve Avrupa Pop müzik’lerinden hoşlanan kişiler tarafından dolmaktadır.

 

 

 

 

 

 
^ Yukarı